Tiimi

Kornerilla jokaisella on tekemiseen oma kulmansa.

Paras lopputulos syntyy hyvässä porukassa.

Korner on tekijöidensä näköinen viestintätoimisto. Kasvavassa tiimissämme jokaisella on tekemiseen oma kulmansa: olemme kokeneita viestintäkonsultteja, entisiä toimittajia, yhteiskunnallisen viestinnän osaajia, luovia visionäärejä, projektijohtajia ja  sisällöntuotannon ammattilaisia.

Uskomme, että työympäristön hyvällä meiningillä on valtava vaikutus myös laadukkaaseen asiakastyöhön. Haluamme tehdä yhdessä merkityksellistä duunia, jonka takana kelpaa seistä. Ja pitää hauskaa siinä ohessa.

Nina Jakonen

Director

nina@korner.fi

Partner Vellu Peltola.

Vellu Peltola

Partner

vellu@korner.fi

Timo Paloste

Partner

timo@korner.fi

Joel Häkämies

Partner

joel@korner.fi

Sonja Karosvuo

Consultant

sonja@korner.fi

Veera Tuhkala

Consultant

veera@korner.fi

Jussi Kotila

Consultant

jussi@korner.fi

Emmi Paajanen

Consultant

emmi@korner.fi

Anni Korhonen

Junior Consultant

anni@korner.fi

Nilla Varpunen

Junior Consultant

nilla@korner.fi

Iina Helenius

Junior Consultant

iina@korner.fi

Eetu Jacklin

Junior Consultant

eetu@korner.fi

Janette Östring

Consultant, Head of Sales & Marketing

On Parental Leave

janette@korner.fi

Sinä?

Lähetä avoin hakemus

rekry@korner.fi